Móda na motorku

Pokud jezdíte na motorce, jistě mi dáte za pravdu, že je důležité mít speciální oblečení i obuv. Hodně oblíbené jsou kombinézy v různých barvách a provedeních. Pokud vám kombinéza z nějakého důvodu nevyhovuje, můžete zvolit kalhoty a bundu. Nezapomínejte ani na doplňky, bez kterých se neobejdete. Helma, rukavice nebo boty na motorku patří do základní výbavy.

Číst dál: Móda na motorku

Levné, ale kvalitní – tím byste se měli řídit I u pneumatik

Najít kompromis mezi cenou a kvalitou pneumatik na traktor je nelehký úkol. Máte-li na starosti vybrat kvalitní traktorové pneumatiky levně, strávíte nad tím hodiny a hodiny času. Koupě nových traktorových pneumatik je nákladnější než pneumatik na osobní vozidla. Do výběru musíte zohlednit jakost, účel použití stroje, druh dezénu, materiál a podobně. Pojďme se podívat, jak se pneumatiky vybírají.

Číst dál: Levné, ale kvalitní – tím byste se měli řídit I u pneumatik

Správná helma

Základní nutnou výbavou pro řidiče motocyklu (i čtyřkolky, tříkolky, sněžného skútru) je ochranná přilba. Homologace je to, co musí mít každá helma na motorku, která je používána na veřejných komunikacích i na závodních tratích.

Číst dál: Správná helma

Pnue na Renalut Zoe

Nový Renault Zoe dostal nový elektromotor! To znamená větší dojezd. Zoe nyní ujede až 240 kilometrů, než se mu podle oficiálních norem vybijí baterie. Dojezd to stále není nijak závratný, je to ale každopádně o 30 kilometrů více než dosud.

Číst dál: Pnue na Renalut Zoe

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.