Zjistěte, zda potřebujete sekční garážová vrata

sekční garážová vrata světlá

Máte garáž a potřebujete nová vrata? V tom případě jsou sekční garážová vrata přímo pro Vás.

Kde jsou tyto vrata vhodná?

Sekční vrata nejsou jen pro malé garáže. Hodit se mohou také kutilům do malé dílny nebo pro garáž, která je součástí rodinného domu. Přijít vhod může také majitelům malých skladů či budov s malým vratovým otvorem.

Výhody sekčních garážových vrat

Tyto vrata jsou oblíbené zejména díky snadné manipulaci a ekonomickému provozu. Tyto vlastnosti jsou zároveň jejich největšími výhodami. Na trhu je také možné najít nepřeberné množství variant vzhledu, takže se nemusíte bát, že se Vám nebudou hodit k interiéru vašeho domu či skladu. Díky novému systému otevírání vrat také dochází k úspoře jeho vnitřního prostoru. Otvor je také velmi precizně utěsněný, proto se nemusíte bát, že by Vám unikalo teplo a vy museli utrácet větší množství peněz za přitápění. Vrata je také možné snadno ovládat, takže si s nimi dokáže poradit opravdu každý.

Technické parametry vrat

Vrata jsou vyráběny dle potřeb zákazníka, ovšem určitá hranice přece jen existuje. A to v maximální velikosti. Maximální šířka vratového otvoru je 6 metrů, maximální výška vratového otvoru jsou 3 metry. Montáž probíhá za stavební otvor a vrata jsou schopny nepropustit zvuk do 23 dB. Vrata je také možné prosklít pomocí čirého plastu.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4