Čím jsou speciální hydraulické hadice

hydraulické hadice

Zajímalo vás někdy, v čem jsou hydraulické hadice odlišné od těch zahradních? Možná jste na ně nikdy nenarazili a tím pádem byste měli číst dál a dozvědět se další zajímavost ve světě průmyslu.

Hydraulický systém

Jak už název naznačuje, hydraulické hadice jsou využívané pro vysokotlaký přenos kapalin hydraulickým systémem. Tento systém se může skládat právě z daných hadic, válců, motoru, hydraulického filtru, pohodu a dalších věcí. Většinou těmito systémy prochází různé typy olejů, které jsou mechanicky poháněny systémem a produkují určité množství energie, využívané v průmyslu.

Kvalita

Při výběru hydraulických hadic musíte mít jistotu v kvalitu výrobku, jelikož bez kvality hrozí jak monetární škoda, tak škoda na zdraví. Při výrobě kvalitních hadic se používá syntetická pryž a ocelové oplety. Hadice zvládají provoz za extrémních teplot, konkrétně od -40°C do +125 °C

Druhy hydraulických hadic

Pokud vás zajímají konkrétní typy hadic, jak fungují a jak je opravit, neváhejte se nezávazně poptat ve specializovaném obchodě, jako je MHI servis.

1SN - hadice s jedním kovovým opletem
2SN - hadice s dvěma kovovými oplety
1SC - hadice s jedním kovovým opletem
2SC - hadice s dvěma kovovými oplety
4SP - hadice se čtyřmi kovovými oplety
4SH - hadice se čtyřmi kovovými oplety
R13 - hadice se šesti kovovými oplety
R15 - hadice se šesti kovovými oplety
EC881 - Hadice se zvýšenou odolností

 

Aktuální další zajímavá témata:

- jak na levný prodej vysokozdvižných VZV vozíků

- Ojeté vozy prodej 2022 - jaká je aktuální situace

- Top 5 zajímavostí o Volvo

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4