Kde všude je možné koupit vysokozdvižné vozíky?

Vysokozdvižné vozíky jsou důležitou součástí vybavení velkého množství firem. Jejich výběr není jednoduchý a je třeba zvážit velké množství aspektů. Pokud zadáme do Googlu "vysokozdvižné vozíky prodej", získáme řadu odkazů. Velké množství z nich vedou na prodej nových vozíků, některé z nich na prodej vozíků v bazaru. V tomto článku si povíme, jaké výhody a nevýhody přináší nákup nových a již použitých vysokozdvižných vozíků.

Proč koupit nové vysokozdvižné vozíky

Důvodů je hned několik: U těchto vozíků je k dispozici dlouhá záruka. Pokud se vám vozík v průběhu jejího trvání pokazí, pak je ve většině případech výrobce povinen zajistit opravu. Také celkově mají vozíky delší životnost. Nevýhodou však u těchto vozíků je to, že je nutné za ně zaplatit vyšší cenu. Proto je toto řešení vhodnější pro firmy, které mají k dispozici více kapitálu.

Proč nakoupit vozíky z bazaru

Nejhlavnějším důvodem, proč firmy nakupují vysokozdvižné vozíky z bazaru, je cena. Ta je obvykle poměrně nižší, než při nákupu nových vozíků. K této možnosti se uchylují ty firmy, které nemají dostatek kapitálu na nákup vozíků nových. Nevýhodou je, že vozíky často nemusejí mít záruku. Lze však narazit na prodejce, kteří poskytují relativně dlouhou záruku i pro použité stroje.

A co pronájem?

Další možností je také pronajmutí strojů. Tato varianta se hodí např. těm, kteří si chtějí vozíky vyzkoušet nebo vědí, že je budou potřebovat pouze omezenou dobu. Nicméně pronajmout si je může každý. V případě dlouhodobého pronájmu je však vhodné si spočítat, zda se pronájem vyplatí.

Zajímá vás, jaké druhy vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky existují? Klikněte sem

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4